I Regaty Kajakowe na tafli Bieszczadzkiego Morza EkoMarina 2020

Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK serdecznie zaprasza na I Regaty Kajakowe na tafli Bieszczadzkiego Morza EkoMarina 2020.

Są to pierwsze regaty Kajakowe organizowane na Jeziorze Solińskim! Będąc w Bieszczadach nie sposób nie przejeżdżać obok tego jeziora! To wspaniałe malownicze miejsce robi niesamowite wrażenie na Wszystkich turystach!

Teraz dzięki współpracy Naszych Współorganizatorów: Gminy Solina, GOKSiT w Solinie, Przystań EkoMarina, SKALNY Hotel Restauracja Spa i Fundację Bieszczadzkie Ratownictwo Specjalistyczne jako pierwsi mamy możliwość zorganizowania I Regat Kajakowych w tak urokliwym miejscu! I wpisać je w harmonogram imprez cyklicznych tego regionu!

Podczas Regat będą przeprowadzane Pokazy Ratownictwa Wodnego „Kręci mnie bezpieczeństwo na wodzie”!

Będą przeprowadzane symulacje sytuacji zagrożenia, które dotyczą obszarów zbiorników wodnych. Ratownicy przedstawią techniki stosowane podczas akcji ratunkowych z użyciem podręcznego sprzętu i jednostek pływających. Dodatkowo dla wszystkich obserwujących pokazy, a w szczególności dzieci zostaną wygłoszone pogadanki na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Dla najmłodszych przewidziane są konkurencje i zawody z nagrodami i dyplomami organizowane przez Fundację Bieszczadzkie Ratownictwo Specjalistyczne, Komendę Powiatową Policji w Lesku oraz Państwową Straż Pożarną w Lesku.

Termin i miejsce wydarzenia:
Regaty oraz Pokazy Ratownictwa Wodnego odbędą się w dniu 22 sierpnia 2020 r. (sobota) na Jeziorze Solińskim przy Cyplu Polańczyk przystań EkoMarina.

Osoby powyżej 14 lat 60 zł


Dzieci od 8 do 14 lat 40 zł


Dzieci do lat 8 bez opłat

Mapka trasy.

Regulamin – I Regaty Kajakowe na tafli Bieszczadzkiego Morza EkoMarina 2020

Formularz rejestracyjny

Wraz ze zgłoszeniem należy dokonać wpłaty na rzecz Organizatora Regat, na konto Fundacji Kajakowej Tołhaj GDK:
BGŻ BNP Paribas 25 1600 1462 1838 6907 3000 0003
Z dopiskiem: „REGATY SOLINA + imię i nazwisko osoby” lub osób których dot. wpłata
Brak zaksięgowanej wpłaty do dnia 20.08.2020r. skutkuje skreśleniem z listy uczestników Regat.

Sprzęt: Regaty na kajakach dwuosobowych odbywają się tylko na sprzęcie organizatora, kajaki jednoosobowe we własnym zakresie.

Dane drugiej osoby:

Państwa dane będą przetwarzane przez okres świadczenia usług(i) przez fundację kajakową TOŁHAJ-GDK. Przetwarzanie danych przez okres dłuższy następuje wyłącznie w celu realizacji przez Fundację Kajakową TOŁHAJ-GDK obowiązków wynikających z powszechnie obowiązującego prawa, np. dla celów księgowych.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do świadczenia usług przez Fundację Kajakową TOŁHAJ-GDK. Niepodanie danych osobowych skutkować może brakiem możliwości świadczenia usług przez Fundację Kajakową TOŁHAJ-GDK